Frysztak - Maraton Zumby 17.02.br. (Nasz Patronat Medialny)

Z przyjemnością informujemy, że kolejny "Maraton Zumby " we Frysztaku  odbył się zgodnie z planem w sobotę (17.01. br) przy rekordowej frekwencji i rekordowym zainteresowaniu. Oczywiście wielu mo...

Felietonik: na Piątek "AKCJA WSPÓŁCZUCIA"

Moja wiara w uczciwe głosowanie w naszej "Lutowej sondzie" w sprawie nazwy nowego ronda (100-lecia Niepodległości) mocno się zachwiała. A powodem tego jest informacja która dotarła do naszej Redakcji,...

Sędziszów- Weź udział w Biegu WEŹ UDZIAŁ W BIEGU "TROPEM WILCZYM"

Do 27 lutego br. mogą zgłaszać się wszyscy, którzy chcą wziąć udział w Biegu Tropem Wilczym. Kolejna VI edycja tego biegu odbędzie się 4 marca 2018 r. o godz. 12.00.

"ZAWSZE WIERNI III edycja" zmiana daty i miejsca

Starostwo Powiatowe  informuje o następujacych zmianach: ETAP POWIATOWY Turnieju ZAWSZE WIERNI odbędzie się dnia 2 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w podziemiach Ratusza w Sędziszowie Młp. Fi...

Rzeszów- Konferencja ARiMR i Uniwersytetu Rzeszowskiego (29.01.br) (VIDEO)

"Małe gospodarstwa rolne- siłą rolnictwa" to hasło konferencji zorganizowanej wspólnie przez Uniwersytet Rzeszowski oraz Podkarpacki Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Byliśmy ...

 • Frysztak - Maraton Zumby 17.02.br. (Nasz Patronat Medialny)

  poniedziałek, 19 lutego 2018 13:39
 • Felietonik: na Piątek "AKCJA WSPÓŁCZUCIA"

  piątek, 16 lutego 2018 09:01
 • Sędziszów- Weź udział w Biegu WEŹ UDZIAŁ W BIEGU "TROPEM WILCZYM"

  czwartek, 15 lutego 2018 08:53
 • "ZAWSZE WIERNI III edycja" zmiana daty i miejsca

  środa, 14 lutego 2018 08:43
 • Rzeszów- Konferencja ARiMR i Uniwersytetu Rzeszowskiego (29.01.br) (VIDEO)

  wtorek, 13 lutego 2018 10:42
redaguj-z-nami-twojpowiat

Wasza opinia

Rondo im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Wyniki

Statystyki strony

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Zapowiedzi imprez

Brak wydarzeń

Wiadomości - Powiat Ropczycko - Sędziszowski

Frysztak - Maraton Zumby 17.02.br. (Nasz Patronat Medialny)

 • PDF

Więcej…Z przyjemnością informujemy, że kolejny "Maraton Zumby " we Frysztaku  odbył się zgodnie z planem w sobotę (17.01. br) przy rekordowej frekwencji i rekordowym zainteresowaniu. Oczywiście wielu może żałować, że nie skorzystało z tej możliwości "pięknego ruchu tanecznego", ewentualnie w roli życzliwego obserwatora "imprezy". Kolejna okazja będzie za rok, a już dziś polecamy relację z tej imprezy pod adresem: 

http://www.gosir.frysztak.pl/2018/02/eksplozja-energii-i-doskonaa-frekwencja.html

Felietonik: na Piątek "AKCJA WSPÓŁCZUCIA"

 • PDF

Więcej…Moja wiara w uczciwe głosowanie w naszej "Lutowej sondzie" w sprawie nazwy nowego ronda (100-lecia Niepodległości) mocno się zachwiała. A powodem tego jest informacja która dotarła do naszej Redakcji, że to "urzędnicy BB" zostali zobowiązani do "pilnowania" tych wyników głosowania. To niby nie trole, ale "robią" jako trole, no i że to ich bardzo męczy. Ja ich rozumiem i bardzo współczuje. Gdyby to współczucie udało się upowszechnić, to być może zmiękło by serce "władzy" i zwolnieni zostali by z tego przykrego obowiązku. No to mamy zadanie na Sobotę i Niedziele. Zobowiązujemy wszystkich zaglądających na nasz "Portal TP", żeby każdorazowo obejmowali współczuciem "urzędników BB", fałszujących wyniki głosowania w tej sondzie. Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość, przygotowujemy dodatkowe zabezpieczenia "Portalu TP", które już niedługo uniemożliwią "owo fałszowanie".
Pozdrawiam. Stanisław Wójciak

Sędziszów- Weź udział w Biegu WEŹ UDZIAŁ W BIEGU "TROPEM WILCZYM"

 • PDF

Więcej…Do 27 lutego br. mogą zgłaszać się wszyscy, którzy chcą wziąć udział w Biegu Tropem Wilczym. Kolejna VI edycja tego biegu odbędzie się 4 marca 2018 r. o godz. 12.00.

"ZAWSZE WIERNI III edycja" zmiana daty i miejsca

 • PDF

Więcej…Starostwo Powiatowe  informuje o następujacych zmianach: ETAP POWIATOWY Turnieju ZAWSZE WIERNI odbędzie się dnia 2 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w podziemiach Ratusza w Sędziszowie Młp. Finał Wojewódzki odbędzie się 9 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Centrum Kultury                                         w Ropczycach  ul. Bursztyna .

Rzeszów- Konferencja ARiMR i Uniwersytetu Rzeszowskiego (29.01.br) (VIDEO)

 • PDF

Więcej…"Małe gospodarstwa rolne- siłą rolnictwa" to hasło konferencji zorganizowanej wspólnie przez Uniwersytet Rzeszowski oraz Podkarpacki Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Byliśmy tam z kamerą i zamieszczamy małą relację z konferencji prasowej głównych organizatorów tego wydarzenia. Możemy w ten sposób poznać nie tylko znaczące postacie z Ministersta Rolnictwa, kierownictwa ARiMR, Uniwersytetu Rzeszowskiego, ale także warunki ubiegania się o premię 60 tys. zł, na restrukturyzacje małych gospodarstw.

https://youtu.be/ATmnGUEDNEM

Sędziszów Młp. Konkurs na pomnik "100 - lecia Niepodległości"

 • PDF

Więcej…Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji pomnika upamiętniającego 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Termin składania prac konkursowych upływa 21 lutego 2018 r.

Ropczyce: Turniej Szachowy o Puchar Starosty 24.03. 2018 r.(nasz Patronat Medialny)

 • PDF

Więcej…Odwołany z powodu zamieszczenia w informacji o tym turnieju, wzmianki o naszym patronacie medialnym i Telewizji Sędziszów, planowany w Małej Turniej Szachowy "o Puchar Burmistrza Ropczyc", odbędzie się w nowym terminie, (24.03.br.) w Zespole Szkół Agrotechnicznych i pod nowym patronatem: "o Puchar Starosty". Organizatorem Turnieju jest p. Jan Bobulski

W dniu 24 marca (br) (Sobota) Turniej rozpocznie się w kościele Farnym Mszą św. godz. 8.00, za zmarłych  działaczy szachowych, zasłużonych ludzi dla Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Ropczycach, . O godz. 9.30 rozpocznie się rejestracja uczestników, o godz, 10.00 walki Turniejowe. Serdecznie zapraszamy szachistów, szczególnie młodych oraz sympatyków tej "królewskiej gry"

Strona 1 z 223