Ropczyce- Dzień Otwarty ARi MR

20 kwietnia 2018 r. Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR już po raz drugi otworzył dla mieszkańców drzwi biur powiatowych. Hasło przewodnie to „Dzień otwarty ARiMR z e-WnioskiemPlus”. Impreza sk...

Sędziszów Młp.- Walczyli Sztangiści

25 marca na siłowni sędziszowskiej Lechii rywalizowali młodzi sztangiści. Wystartowało 7 dziewcząt i 19 chłopców z podkarpackich klubów. Swoich reprezentantów, oprócz wspomnianej Lechii Sędziszów Młp....

Największa Wystawa starych motocykli w południowej Polsce już wkrótce powita pierwszych zwiedzających!

Na terenie ośrodka Cyziówka w Kamionce k/ Sędziszowa trwają ostatnie prace przed otwarciem wystawy starych motocykli, która będzie nową, niezwykłą atrakcją turystyczną (i nie tylko), na Podkarpaciu. O...

Giorre Festiwal - Rock & Grill w Ernestówce k. Łańcuta (NASZ PATRONAT MEDIALNY)

Firma Giorre Polska oraz Zespół Rockowy „0 % Normy” wychodzi z inicjatywą zorganizowania Giorre Festiwal - Rock & Grill w Ernestówce k. Łańcuta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca.Impreza ma chara...

Ropczyce- III Międzynarodowy Memoriał Szachowy (+ VIDEO)

W sobotę 24 marca 2018 r. odbył się w Ropczycach III Międzynarodowy Memoriał Szachowy o Puchar Starosty Pana Witolda Darłaka. W pracach organizacyjnych najbardziej zaangażowani byli: Adam Kolbusz, Fra...

 • Ropczyce- Dzień Otwarty ARi MR

  środa, 25 kwietnia 2018 08:01
 • Sędziszów Młp.- Walczyli Sztangiści

  środa, 25 kwietnia 2018 07:45
 • Największa Wystawa starych motocykli w południowej Polsce już wkrótce powita pierwszych zwiedzających!

  wtorek, 24 kwietnia 2018 14:09
 • Giorre Festiwal - Rock & Grill w Ernestówce k. Łańcuta (NASZ PATRONAT MEDIALNY)

  wtorek, 24 kwietnia 2018 08:34
 • Ropczyce- III Międzynarodowy Memoriał Szachowy (+ VIDEO)

  piątek, 20 kwietnia 2018 14:12
redaguj-z-nami-twojpowiat

Statystyki strony

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Regulamin

 • PDF

§1 Postanowienia ogólne

 1. 1.Korzystanie z serwisu TwójPowiat.pl możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu dostępnego w Serwisie. Użytkownicy Serwisu którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony Serwisu.
 2. 2.Użytkownikami serwisu mogą być osoby indywidualne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej,które zaakceptowały Regulamin i Politykę Prywatności i nie zostały wykluczone przez Administratora Serwisu.
 3. 3.Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa.
 4. 4.Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu serwisu Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

§2 Komentarze i artykuły Użytkowników

 1. 1.Komentarzem lub artykułem Użytkownika (zwanym dalej Wypowiedzią) jest jakikolwiek fragment danych umieszczony przez Użytkownika w Serwisie w postaci tekstu lub obrazu.
 2. 2.Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę wypowiedzi. Odpowiedzialność za swoje wypowiedzi ponosi Użytkownik.
 3. 3.Serwis zastrzega sobie prawo do usuwania, modyfikacji i redagowania.
 4. 4.Wypowiedź nie może:
 5. - zawierać informacji sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, obrażających uczucia religijne,
 6. - zawierać szkodliwej zawartości mogącej wpływać na stabilność działania Serwisu, między innymi wirusów i ataków SQL injection,
 7. - zawierać reklamy oraz treści erotycznych i nieobyczajowych, 4. naruszać praw patentowych, autorskich, tajemnic handlowych oraz innych praw własności.
 8. - zawierać uwag skierowanych do redakcji TwójPowiat.pl. Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni, ale w takiej sytuacji prosimy jednak o kontakt mailowy z zespołem pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dzięki temu mamy pewność, że Państwa uwagi trafią do osób odpowiedzialnych za treść serwisu, a nie osób odpowiedzialnych za akceptację komentarzy.
 9. - serwis zastrzega sobie prawo do udostępniania danych Użytkownika w tym adresu IP oraz treści jego wypowiedzi, jeżeli obowiązek udostępnienia uprawnionym osobom wynika z obowiązujących przepisów prawa.

§3 Korzystanie z serwisu

 1. 1. Użytkownik nie może korzystać z Serwisu w sposób powodujący przeciążanie łącza.
 2. 2. Użytkownik nie może korzystać z Serwisu w inny sposób niż przez przeglądarkę internetową.
 3. 3. Użytkownik nie może wykorzystywać programów automatycznie pobierających zawartość Serwisu bez pisemnej zgody Serwisu.
 4. 4.Użytkownik nie może kopiować, reprodukować, modyfikować danych umieszczonych w Serwisie.
 5. 5.Użytkownik nie może bez pisemnego zezwolenia umieszczać w innych serwisach internetowych jakiejkolwiek części danych umieszczonych w Serwisie.
 6. 6.Serwis może zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z Serwisu bez ostrzeżenia, a użytkownik nie może wnosić z tego powodu żadnych roszczeń.

§4 Gwarancja

 1. 1. Właściciel Serwisu dostarcza Serwis w stanie takim jaki jest, bez żadnych gwarancji i zobowiązań.
 2. 2. Serwis zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości Serwisu, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.
 3. 3. Serwis zastrzega, że korzystanie z Serwisu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika, nie udziela żadnej gwarancji, że korzystanie to przebiegało będzie bez błędów, wad, czy przerw jak i co do tego, że rezultat poszukiwań w internecie sprosta oczekiwaniom Użytkownika co do merytorycznej zawartości, dokładności czy przydatności uzyskanych informacji, chyba, że taka gwarancja została w sposób wyraźny sformułowana w jakimkolwiek dokumencie sygnowanym przez Serwis.
 4. 4. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji w zakresie zarządzania finansami, ochrony zdrowia, wychowania i edukacji dzieci, form spędzania wolnego czasu i wszelkich innych aspektów aktywności życiowej.

§5 Prawa własności intelektualnej

 1. 1. Informujemy, że Serwis zawiera dokumenty chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę i dźwięki i materiały wideo, a przyjęty w Serwisie wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej.
 2. 2.Użytkownicy Serwisu zobowiązują się do wykorzystywania wszelkich prezentowanych w nim treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie tych treści do celów komercyjnych wymaga uprzedniej pisemnej zgody serwisu.
 3. 3.Użytkownicy zapewniają, że jakiekolwiek korzystanie przez nich za pośrednictwem Serwisu z materiałów chronionych prawami autorskimi na rzecz osób trzecich, w tym ich kopiowanie, przesyłanie i publiczne udostępnianie w Internecie odbywa się za zgodą uprawnionych podmiotów. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich zachowania sprzecznego z powyższym zastrzeżeniem.
 4. 4.Użytkownicy poprzez udostępnianie materiałów za pośrednictwem Serwisu, wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku, a Serwis gwarantuje sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.

§6 Czas obowiązywania Regulaminu

 1. 1.Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania na niniejszej stronie internetowej.
 2. 2.Niniejszy Regulamin przestanie obowiązywać w momencie opublikowania przez Serwis nowego Regulaminu.
 3. 3.Aktualny Regulamin jest zawsze dostępny w Serwisie.